Haber

Yavaş’tan Yıldırım’a: Oğlunun malını getir kim milli olacak?

Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Mersin’de düzenlenen mitingde konuştu.

‘OĞLUNUZUN SERVETİNİ GETİRİN’

İlk kez kürsüye çıkan Mansur Yavaş yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“2019’da Ankara’da çok iftira attılar. Siyaseti hep çirkinleştirdiler. Seçime girerken mutlaka bir parça milliyetçilik ve biraz da muhafazakarlık lazım. Lüks villalar, lüks hayatlar konuşulsun istemiyorlar.” Bunun için iftira atıyorlar, özel uçakla propagandaya gidiyorlar, Sayın Genel Önderimiz kurumlarının birinde 32 dakika konuşuyor, Cumhurbaşkanı 32 saat konuşuyor, siz adaleti bilirsiniz, birebir savunan HÜDA Par’a sahip çıkıyorlar. -PKK ile bir görüş Dün gece eski başbakan ‘HÜDAPAR bizim ittifakımızda yok’ dedi. O kendini milli, bizi gayri milli ilan etti.Oğlunuzun sözde Hollanda servetini Türkiye’ye getirin kim milli kim gayri milli.

En son 85 yaşındaki Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nu LGBT ilan ettiler. Hep ‘Onlar LGBT’ diyorlar. Aslında yanlış bir şey söylemek istiyorlar. Ne demek istediğimi anlıyorsun, değil mi? LGBT karnelerini açıyorum. Sayın İçişleri Bakanı, ‘Bunlar gelirse adamla insan, insanla hayvan evlenir’ diye hep fantezilerini anlatıyor. Maşallah çok güçlü fantezileri var.”

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu