Haber

Melih Gökçek ve Veysel Tiryaki’nin buluşması siyaseti sarstı

Uzun yıllar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptı. Melih GökçekÜç dönem Altındağ Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Dr. Veysel Tiryaki ile görüşmeye geldi.

Uyandırılmış Merak

TOPLANTI OLUMLU BİR ORTAMDA GEÇTİ

Media Ankara’nın haberine göre Veysel Tiryaki, sosyal medya hesabından görüşmeye ilişkin şunları paylaştı: “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek ile geçtiğimiz dönemde bir araya gelmiştik. Kendisine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. ” Bu paylaşım, iki siyasetçinin samimi ve olumlu bir atmosferde bir araya geldiğini gösterirken, Gökçek’in ziyareti olumlu karşılandı.

GÖKÇEK DE PAYLAŞTI

Ankara Büyükşehir Belediye Eski Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından şu sözleri paylaştı: “Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı, Altındağ eski Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi ziyaret ettim… Bu paylaşımı da bir ihbar olarak değerlendirildi. iki siyasetçi arasındaki samimi görüşmenin yansıması.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın zaman zaman eleştirildiği bir dönemde, Ankara’nın iki başarılı ismi Melih Gökçek ve Veysel Tiryaki’nin aktif rol alacağı kulislerden konuşulmuştu.

Kaynak: Medya Ankara

kuluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu