Haber

Ataşehir’de Araçlarla Hız Yapan Saldırganlar Esnaf ve Vatandaşları Darp Etti

Ataşehir’de bir grup saldırgan, sokakta hız yaptıkları için kendilerini uyaran esnafın dükkanına kürek ve bıçaklarla baskın düzenledi. Tarafları ayırmak isteyen çevredeki vatandaşları darp ettiler. Olayda, boğazına ip darbesi alan 1 kişi olmak üzere toplam 4 kişi yaralandı.

Olay, dün saat 11.30 sıralarında Ataşehir’de meydana geldi. İddiaya göre, kimliği henüz belirlenemeyen bir araç sürücüsü, sokakta hız yaptığı sırada kendisini uyaran esnafla tartıştı. Kısa süreli tartışmanın ardından olay yerinden ayrılan araç sürücüsü, beraberinde getirdiği 5 kişiyle kendisini uyaran vatandaşın dükkanına baskın düzenledi. Bıçak ve misina ile olay yerine gelen saldırganlar tehditler savurarak iş yeri sahiplerine saldırdı. Tarafları ayırmak isteyen çevredeki vatandaşları darp etti. Olayda, boğazına ip darbesi alan 1 kişi olmak üzere toplam 4 kişi yaralandı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

“Ellerinde kürekler ve sopalar vardı”

Mahalleli esnafı Abdurrahman Ormanlı, “Araç caddeden hızla geçiyordu. Yan komşumuz da sahibini hız yapmaması konusunda uyardı. Sözlü tartışma yaşandı. Şahıslar buradan ayrıldı ve kısa süre sonra 4- 5 kişi ellerinde ip ve sopalarla geri geldi.” Dövüldüler. Ellerinde kürek, bıçak olduğu için ayıramadık. Kalabalıklaşmaya başlayınca olay yerinden ayrıldılar. 4 kişi yaralandı ve sağlık ekipleri onları hastaneye kaldırdı” dedi. – İSTANBUL

pulumurajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu